Szukamy specjalistów 1 – 2 – 3 linii wsparcia informatycznego.

Szukasz dodatkowego zajęcia lub stałej pracy? Napisz!

Razem zbudujemy platformę zintegrowanych usług IT w Polsce.

FORMULARZ REJESTRACJI

 

LEADY

Podstawową formą współpracy pomiędzy 99NET Sp. z o.o. a Partnerem jest przekazywanie tak zwanych LEAD`ów. Przez lead rozumiemy przekazanie przez Partnera informacji o kliencie (nazwa firmy i adres mailowy osoby kontaktowej), zainteresowanym usługą lub aplikacją klasy CRM lub ITSM. Po otrzymanym lead`zie pracownik 99NET Sp. z o.o. weryfikuje klienta i jego potrzeby. Następnie przygotowuje orientacyjną ofertę cenową oraz ustala termin darmowej prezentacji oprogramowania GLPI lub inne z oferty 99NET. Po wykonanej prezentacji pracownik 99NET Sp. z o.o. przesyła podsumowanie wraz z ofertę cenową, bazującą na konfiguracji ustalonej z klientem i prowadzi rozmowy handlowe aż do momentu finalnej decyzji klienta.

PROWIZJA 80 / 20

Za przekazanie pierwszego lead`u Partner otrzymuje prowizję w wysokości 20% wartości netto sprzedanej umowy. Całość obowiązków posprzedażnych (gwarancja, wsparcie techniczne, aktualizacje oprogramowania itd.) pozostaje w zakresie obowiązków 99NET. Powyższy model daje więc Partnerowi możliwość uzyskiwania korzyści finansowych, których wysokość rośnie wraz z ilością poleconych firm. Nie wprowadza jednocześnie konieczności inwestycji w szkolenia z zakresu funkcjonalności produktu oraz posprzedażną obsługę klienta. W przypadku realizacji zlcenia, technik otrzyma 80% wartości netto od realizowanej umowy.

PERSPEKTYWY

W dalszej perspektywie istnieje możliwość przejęcia przez Partnera całości usług związanych z prezentacją produktu, jego wdrożeniem oraz obsługą posprzedażową. W powyższym modelu współpracy, Partner otrzymuje prowizję w wysokości co najmniej 25% wartości umowy oraz dodatkowo całość wynagrodzenia za usługi wdrożeniowe poza paleta ofertową 99NET. Udostępniana jest także Partnerowi komercyjna licencja na czas trwania umowy partnerskiej. By rozpocząć współpracę w takim modelu wymagane jest doświadczenie w zakresie wdrażania systemów informatycznych oraz uczestnictwo Partnera w co najmniej trzech wdrożeniach wykonanych przez pracowników 99NET Sp. z o.o. u poleconych klientów

WSPARCIE

Partner otrzyma dostęp do materiałów szkoleniowych oraz informacji, publikacji pomagającej prowadzić współpracę z zachowaniem wszelkich norm jakościowych szkoleń i wdrożeń.